YDS / e-YDS Destek Modülleri

YDS / e-YDS Destek Modülleri

  • Seviye Tanıma Testi: 99 soru oluşan Seviye Tanıma Testi kullanıcıların İngilizce seviylerini ölçmek amacıyla hazırlanmıştır.
  • Hocaya Sor & Eğitmen Desteği: Kullanıcıların İngilizce eğitmenlerine doğrudan soru sormalarına yarayan modüldür.
  • Sesli Kelimeler Sözlüğü: Kullanıcıların YDS / e-YDS'ye ait kelimeleri dinleyerek öğrenebilecekleri modül. Bu modülde kelimelerin seslendirmeleri ve anlatımları dinlenebilir. Ayrıca kelimelere ait örnek cümleler ve bunların Türkçe tercümeleri de modül içerisinde bulunmaktadır.
  • Sözlük & Çevirmen: Bu modül istenilen kelimelerin veya cümlelerin çeviri ya da sözlük anlamlarına ulaşılmasını sağlamaktadır.
  • Yapısal Gramer Videoları: İngilizdeki tüm yapıları / kalıpları kapsayan ve bunların sistematik video anlatımlarını içeren, sınavda öğrencilerin zorlandıkları yapıları kolayca anımsatacak bir modüldür.
  • Soru Strateji Videoları: YDS / e-YDS'deki soru tiplerinin anlaşılmasına ve bunların nasıl çözülmesi gerektiğine yönelik bir modüldür. Bu modülde sadece soru çözüm stratejilerinin anlatımı yapılmaktadır.
  • Notlarım: Kullanıcıların sistemde aldıkları notları görebilecekleri bölümdür.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yds Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

Facebook ile üye ol!

Başarıyı

Google ile Üye Ol!

Başarıyı

E-posta ile Üye Ol!

Başarıyı

KULLANICI GİRİŞİŞİFRE HATIRLATMAYENİ ÜYELİK FORMU

UzmanDil.com ailesinin herhangi bir sitesinde üyeliğiniz varsa sisteme aynı kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz. Eğer üye değilseniz aşağıdaki formu doldurarak üye olabilir ya da Facebook ve Google Plus kullanarak da üyelik oluşturabilirsiniz.

Üye Ol düğmesine tıklayarak Kullanım Sözleşmesi'ni okumuş ve kabul etmiş olursun.
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
ÜST