Eğitim

Eğitim Modeli

Eğitim Modelimiz hem kullanıcılarımızı koruyan hem de sistemimizi değerli kılan profesyonel bir sistemdir.

Bu sitemde kullanıcının seviyesine ve hedefine uygun tamamen istediği puana yönelik bir çalışma programı sunulur.

Bu program kullanıcın sınava gireceği tarihe göre haftalık ve kişiye özel bir şekilde sistem tarafından hazırlanır.

Bu çalışma programında kullanıcının seviyesine ve hedefine göre toplam çalışma süresi yani sistemde harcaması gereken süre hesaplanır.

Bu süre; önceki kullanıcıların istatistikleri baz alınarak sistem tarafından performans-başarı algoritmasına göre hesaplanır.

Kullanıcının tek yapması gereken sistemde bu süreyi çalışıp tamamlamasıdır.

İstediği konuyu, istediği kadar çalışmakta özgür olduğu gibi istediği yerden başlayıp istediği konuları çalışıp bildiğiklerini atlama özgürlüğüne de sahiptir.

Sistemde çalışıp sınava giren ve hedefleği puanı alamayan kullanıcımıza garanti kapsamında ödemiş olduğu tüm ücreti kesintisiz olarak iade ediyoruz.

Bunu da sözde değil daha çalışmaya başlamadan size vereceğimiz resmi garanti belgesi ile kullanıcılarımızı güvence altına alıyoruz.

Çalışma Süresi Algoritması

Çalışma Süresi Nasıl Hesaplanır?

Eğitim Modelimizde sistem seviyenize ve hedefinize uygun size özel bir çalışma programı sunmaktadır.

Bu program daha önceki kullanıcılarımızın istatistiklerine göre şekillenmektedir.

Önceki kullanıcılarımız sistemde ne kadar zaman ayırmış ne kadar sürede hedefledikleri skorlara ulaşmışlar sistem buna göre bir algoritma oluşturmakta ve size bunu çalışma süresi olarak sunmaktadır.

Çalışma süresi; seviyeye, hedeflenen puana daha önceki sınav deneyiminize, sınava girilecek tarihe görede değişiklik göstermektedir.

Kriterler

  • Seviyeniz
  • Hedefiniz
  • Zaman
  • Performans
  • Deneyim

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yds Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

Facebook ile üye ol!

Başarıyı

Google ile Üye Ol!

Başarıyı

E-posta ile Üye Ol!

Başarıyı

KULLANICI GİRİŞİŞİFRE HATIRLATMAYENİ ÜYELİK FORMU

UzmanDil.com ailesinin herhangi bir sitesinde üyeliğiniz varsa sisteme aynı kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz. Eğer üye değilseniz aşağıdaki formu doldurarak üye olabilir ya da Facebook ve Google Plus kullanarak da üyelik oluşturabilirsiniz.

Üye Ol düğmesine tıklayarak Kullanım Sözleşmesi'ni okumuş ve kabul etmiş olursun.
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
ÜST